четвер, 28 жовтня, 2021

Телефони гарячої лінії:

ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українські адвокати змагались за першість у Національному футбольному турнірі (відео)

Медіа-група Патріот Донбасу

Спорт

views271

26.07.2021

Подiлитися у соц.мережах

Цими вихідними, 24 та 25 липня, у місті Києві відбувся П’ятий Національний футбольний турнір серед адвокатів «Кубок UNBA-2021». В основному турнірі змагались 23 регіональні команди адвокатів

Також цьогоріч до турніру долучились 5 команд ветеранів (у складі гравців старше 45 років). Змагання відбувалися впродовж 2 днів.

Учасники основного турніру були поділені на шість груп. В кожній групі була одна «сіяна» команда, яку було визначено за результатами турніру 2019 року.

До чвертьфіналу вийшли команди, які зайняли перші місця у своїх групах, а також дві найкращі команди, які зайняли другі місця. Інші команди, в залежності від здобутих на груповому етапі результатів, розіграли  між собою «Кубок Престижу» та «Кубок Надії».

Переможцями турніру стала команда адвокатів Львівської області «Львівські леви». Перемогу команді приніс гол у другому таймі.

Друге місце зайняла команда адвокатів Хмельницької області «Сокіл Поділля».

Третє місце зайняла команда адвокатів Дніпропетровської області «Ю.В.»

Найпотужніша підтримка була у команди «Черкаські та Миколаївські адвокати».

Нам вдалося поспілкуватися з учасниками команди АФК «Донбас», яку представляють адвокати Донецької області й до складу якої входили гравці з міста Слов’янськ.

У П’ятому Національному футбольному турнірі серед адвокатів «Кубок UNBA-2021» брали участь: