вівторок, 30 листопада, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Україна закликала ЄС посилити співпрацю щодо захисту прав людини у Криму та на Донбасі

Наталя


Новини , Суспільство , Політика

Україна закликала ЄС посилити співпрацю щодо захисту прав людини у Криму та на Донбасі

views159

09.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква, у ході зустрічі з комісаром Ради Європи з прав людини Дунею Міятович, яка відвідала Україну у рамках контактної місії, повідомив про систематичні порушення Росією прав людини та норм міжнародного гуманітарного права у Криму та в окремих районах Донецької й Луганської областей. Також український дипломат, своєю чергою, підкреслив необхідність постійного моніторингу ситуації з прав людини на тимчасово окупованих територіях.

 

Про це повідомила прес-служба Офісу Президента України.

 

Зазначається, що заступник керівника Офісу Президента запросив Дуню Міятович відвідати лінію розмежування в Донецькій та Луганській областях.

 

Водночас Ігор Жовква під час зустрічі повідомив, що Президент України 26 березня поточного року затвердив Національну стратегію у сфері прав людини та Стратегію деокупації та реінтеграції тимчасово окупованого Кримського півострова. Вказані стратегії передбачають широке залучення міжнародних правозахисних організацій до захисту прав і свобод людини на тимчасово окупованих територіях.

 

За інформацією, український дипломат також поінформував про ініціативу зі створення нового міжнародного координаційного механізму Кримська платформа, установчий саміт якої відбудеться 23 серпня 2021 року, та запросив комісара Ради Європи долучитися до просування цілей платформи.

Коментарi (0)