вівторок, 30 листопада, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Україна висилає російського консула в Одесі у відповідь на дії РФ

Наталя


Новини , Події , Політика

Україна висилає російського консула в Одесі у відповідь на дії РФ

views166

28.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Україна висилає консула Генерального консульства Росії в Одесі у відповідь на оголошення 26 квітня МЗС РФ співробітника Посольства України в Москві персоною «non grata».

 

Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ України, передає прес-служба відомства.

 

За даними, МЗС України реагує на висилку представника посольства України в Москві, яке МЗС Росії оголосило 26 квітня поточного року. Таке рішення з боку Росії є прямим порушенням Віденської конвенції про дипломатичні відносини 1961 року, Віденської конвенції про консульські відносини 1963 року та сталої дипломатичної практики.

 

Міністерство розглядає подібні дії з боку країни-агресора, як продовження розгорнутої в РФ антиукраїнської кампанії та черговий прояв недружніх дій проти співробітників дипломатичних установ України.

 

Зазначається, що у відповідь, МЗС України оголосила консула Генерального консульства Росії в Одесі небажаною для перебування на території України особою. За рішенням, російський консул повинен покинути територію держави до 30 квітня включно.

 

«У разі продовження російською стороною провокацій проти співробітників дипломатичних установ України в Росії, залишаємо за собою право на подальші дії у відповідь», наголосив речник МЗС України.

Коментарi (0)