неділя, 27 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Україна веде перемовини про доступ до технологій протиракетної оборони

Cіпратов Роман


Озброєння та техніка

Україна веде перемовини про доступ до технологій протиракетної оборони

views162

08.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

Нині Україна веде перемовини з низкою країн щодо доступу до технологій створення власної протиракетної та протиповітряної оборони.

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у телепрограмі «Свобода слова на ICTV», передає Defense Express.

«Нам не потрібна американська система ПРО (протиракетної оборони), нам потрібна українська система ПРО. І ця технологія може прийти необов’язково зі Сполучених Штатів. Є інші країни, які володіють нею і ми ведемо перемовини про доступ до неї», заявив Кулеба.

При цьому голова зовнішньополітичного відомства не вточнив, про які саме країни та системи протиповітряної та протиракетної оборони йдеться. Також він не повідомив, чи будуть системи виробляти в Україні за іноземними технологіями або закуповувати в інших країнах.

Міністр зазначив, що ПРО/ППО є «ключовими дірками» в обороні країни, і підкреслив, що Україна працює над їх заповненням.

У Defense Express нагадали, що Україна володіє власними напрацюваннями у даній сфері. Зокрема, ЗРС «Кільчень» від КБ «Південне», яка здатна знищувати балістичні та аеродинамічні цілі, і при цьому коштує у 5-6 разів дешевше американського комплексу Patriot.

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі