субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Україна в ОБСЄ: російські окупанти продовжують обстріли населених пунктів Донбасу

Cіпратов Роман


Політика

Україна в ОБСЄ: російські окупанти продовжують обстріли населених пунктів Донбасу

views191

23.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

Ділянки розведення сил в населених пунктах Золоте та Петрівське перетворюються на «гарячі точки».

Таку заяву зробив Постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євгеній Цимбалюк під час засідання Постійної ради ОБСЄ, передає Укрінформ.

«Останні події в зоні російсько-українського конфлікту продемонстрували, наскільки крихкими є ситуація з безпекою та мирний процес через руйнівну позицію Російської Федерації, її нескінченні спроби нав’язати так званий «прямий діалог», а також через відсутність політичної волі в Москві до виконання Мінських домовленостей як сторони-підписанта цих домовленостей та сторони конфлікту», заявив голова української місії в ОБСЄ.

Він також зазначив, що російські окупанти продовжують обстрілювати позиції української армії та населені пункти. Крім того, російська сторона веде активну розвідувальну діяльність всупереч Додатковим заходам щодо припинення вогню. Зокрема, минулого тижня військовослужбовцями ЗСУ був перехоплений один з російських розвідувальних безпілотників.

Цимбалюк також повідомив, що в період з 15 по 17 жовтня на Донеччині було зафіксовано 734 порушення режиму припинення вогню, більшість з яких відзначено на ділянці розведення у районі Петрівського. У той же період поблизу Золотого Луганської області було зафіксовано 78 порушень.

 

Коментарi (0)