четвер, 28 жовтня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Україна відзначає 25 річницю прийняття Конституції

Медіа-група Патріот Донбасу


ГО "ГРУПА ПАТРІОТ" , Суспільство

Україна відзначає 25 річницю прийняття Конституції

views86

28.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

Редакція «Патріот Донбасу» вітає читачів з 25-ю річницею Конституції України

Дорогі Українці! Від колективу «Патріот Донбасу» прийміть найщиріші вітання з визначним державним святом — 25-ю річницею прийняття Конституції України! Це єдине державне свято в країні, закріплене у самій Конституції. Стаття 161 говорить: «День прийняття Конституції України є державним святом — Днем Конституції України».

Конституція України – це головний оберіг суверенної держави, непорушний  фундамент демократичного розвитку нашої країни. Наше з вами святе завдання — шанувати й зберігати закладені в Конституції загальнонаціональні цінності. Адже вшановувати Основний закон, прийнятий на переломі історичної епохи, — значить бути справжнім патріотом. І дуже важливо виховувати це розуміння у молодому поколінні українців. Тоді ми зможемо бути впевненими у завтрашньому дні. 

У цей знаменний день дозвольте побажати вам і вашим близьким миру в серцях, міцного здоров'я, успіхів у всіх добрих починаннях на благо України. Нехай на жовтих українських полях достигає урожай радості та щастя, а на безкрайнє блакитне небо ніколи не заступають хмари негараздів та проблем. 

Зі святом вас, дорогі читачі! З Днем Конституції України!

Коментарi (0)