четвер, 16 вересня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Україна планує приєднатися до навчань Пентагону Cyber Flag (відео)

Cіпратов Роман


Новини , Відео

Україна планує приєднатися до навчань Пентагону Cyber Flag (відео)

views158

15.05.2021

Подiлитися у соц.мережах

Україна поглиблює співпрацю зі Сполученими Штатами Америки щодо протидії кібератакам і має намір приєднатися до американської ініціативи Cyber Flag.


Про це заявила посол України в США Оксана Маркарова, передає Укрінформ.

 

«Це питання надзвичайно важливе, і ми розуміємо великі вразливості, які є, в тому числі в Україні, бо ми з 2014 року постійно зазнаємо різноманітних кібератак як на критично важливу інфраструктуру, так і на банки, на фінансову систему», заявила Маркарова.

 

Посол зазначила, що Україна активно співпрацює з США у питаннях кібербезпеки, і підкреслила, що з початку збройної агресії з боку Росії Україна накопичила великий обсяг інформації, а також досвід протидії російським кібератакам.

 

«І сьогодні ми хочемо підняти це питання на наступний рівень тобто крім активної двосторонньої співпраці з США ми також заявили про своє бажання приєднатися до співтовариства Cyber Flag, що дозволить нам також дуже сильно розширити тренування й навчання фахівців на цьому напрямі», повідомила Маркарова.


Нагадаємо, навчання Cyber Flag на регулярній основі проводяться Міністерством оборони США у взаємодії з іншими агентствами та відомствами з 2011 року. У них беруть участь сотні фахівців з метою підвищення готовності до реагування на кібератаки, а також налагодження взаємодії між союзниками, партнерами та різними відомствами.

 

Коментарi (0)