субота, 22 січня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Україна отримала від Канади завірену копію канадського закону про визнання Голодомору актом геноциду українського народу

Константинова Ольга


Політика

Україна отримала від Канади завірену копію канадського закону про визнання Голодомору актом геноциду українського народу

views131

27.11.2021

Подiлитися у соц.мережах

Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза вручила Голові Верховної Ради України Руслану Стефанчуку завірену копію оригіналу Закону «Про встановлення дня пам’яті жертв голоду і геноциду («Голодомору») в Україні та визнання голоду 1932-33 рр. в Україні актом геноциду», який був ухвалений Парламентом Канади 27 травня 2008 року.

Про це повідомляє пресслужба Апарату Верховної Ради України.

«Я хочу подякувати Канаді за те, що вона однією з перших визнала Голодомор в Україні актом геноциду українського народу. Це важливий знак солідарності з Україною», — зазначив Руслан Стефанчук.

Також Стефанчук висловив вдячність Канаді за незмінну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, участь у Кримській платформі, надання нашій державі фінансової та безпекової допомоги. За словами Голови Верховної Ради, Україна цінує незмінний курс Канади на посилення санкційного тиску на РФ.

«Наразі очікуємо формування нового складу Групи дружби з Україною у Парламенті Канади, щоб ми могли у парламентському вимірі продовжити співпрацю між Україною та Канадою», — зазначив Руслан Стефанчук.