четвер, 16 вересня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Україна не визнає паспорти, які РФ видає на окупованій території Донбасу

Наталя


Новини , ВАЖЛИВО знати , Право

Україна не визнає паспорти, які РФ видає на окупованій території Донбасу

views461

25.05.2021

Подiлитися у соц.мережах

Україна категорично не визнає російські паспорти, які Росія видає за «спрощеною системою» жителям тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської області.

 

Про це повідомили юристи виданню «Восточный вариант».

 

В юридичному плані для України такий документ не означає абсолютно нічого. Це означає, що і відповідальності за його отримання ніхто нести не буде.

 

«Факт отримання російського паспорта людьми з тимчасово окупованої території для України не існує. Для нас це максимум книжечки, схожі на паспорти», повідомив політолог та співзасновник платформи «Єдиний Координаційний Центр» Олег Саакян.

 

За словами юриста, в'їзд на територію, що підконтрольна Україні, за цим так званим «паспортом» неможливий.

 

Незважаючи на все це, особи, які вже отримали так званий «документ» в ОРДЛО залишаються громадянами України.

 

«Примус до вступу в громадянство іншої країни ніяк не скасовує того факту, що ці люди українці. Щоб перестати бути громадянами України, потрібно здійснити офіційну процедуру згідно із законом, а саме вийти з громадянства офіційно. Тільки у цьому випадку правовий зв'язок громадянина та держави втрачається. У разі примусу такий зв'язок не пропадає, тому що немає доброї волі людини на це», зазначила координатор з адвокації БФ «Право на захист» Еліна Шишкіна.

 

Також «Східна правозахисна група» з посиланням на окупаційні адміністрації повідомила про велику кількість жителів ОРДЛО, які отримали вказані «паспорта», а саме 583 тисячі осіб. 

 

Коментарi (6)

малоросс (3 місяці тому)

Коментарiй було видалено по причині : "мова ненависті"

малоросс(б.черкащанин) (3 місяці тому)

Коментарiй було видалено по причині : "антиукраїнські висловлювання"

малоросс(б.черкащанин) (3 місяці тому)

Коментарiй було видалено по причині : "антиукраїнські висловлювання"

Нацик (3 місяці тому)

Бівшій черкащанін, ти суч сраний сиди там у окопі та чекай привіт який прилетить. То ви там сраки наїли на горі людей, ховаєтесь за спинами жінок та дітей. Бо є то руська мразота, і ти така ж мразота яка буде стріляна та знищена. То що там влада пиздить про перемир'я і таке все то всьо хрєнь. Але ж швидше вас дурашків кинуть у пекло де ваш гівнопідрозділ пиздато удобріть мої рідні землі Донеччини. Знаєш чому, шавка? Зрадників ніхто не любить і не поважає, ви не люди для ваших дибілів, ви є м'ясо та на ваших смертях зроблять репортаж по росии1 і скажуть що от укропи, от сволота😂😂😂 а ми дружньо насцімо на ваші дурні думки😂😂😂

бивший черкащанин (3 місяці тому)

Коментарiй було видалено по причині : "антиукраїнські висловлювання"

Олег (3 місяці тому)

А як же ж майбутня реінтеграція Донбасу? Ми ж кричимо усюди, що хочемо повернути Донбас. Може людина, яка отримала російський паспорт, з'їздить в Україну, подивиться на те, як розквітла Україна, йдучи до Європи, і з'їсть той паспорт на кордоні, благаючи при цьому про повернення на Батьківщину... Отож не слід брехати людям, що хтось намагається обїєднати Україну. Її вже розкололи де-факто, а де-юре - справа часу. І медіа в цьому також приймають активну участь, озвучуючи недолугі рішення законотворців...