п’ятниця, 03 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Україна має намір вимагати репарації за збройну агресію Росії

Cіпратов Роман


Новини , Політика

Україна має намір вимагати репарації за збройну агресію Росії

views214

10.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

Україна готова до політики мирного співіснування з Російською Федерацією лише після припинення збройної агресії та виплати репарацій.

 

Про це йдеться у Стратегії зовнішньої політики України, яка була прийнята на засіданні Уряду 9 червня, передає РБК-Україна.

 

Згідно з документом, Україна буде домагатися припинення збройної агресії з боку Росії та повернення під контроль Уряду тимчасово окупованих територій. Очікується, що до цього моменту офіційний Київ прагнутиме скоротити залежність від торгівлі з РФ.

 


«Очевидними умовами перегляду відносин з Російською Федерацією і переходу від конфронтації до «мирного співіснування» повинні бути припинення РФ агресії проти України і повернення тимчасово окупованих територій, здійснення компенсації та інших форм репарації за шкоду, заподіяну України внаслідок тимчасової окупації територій, відмова Російської Федерації від практики втручання у внутрішні справи України», ‒ цитує видання текст документа.

 


Нагадаємо, сенатор від штату Меріленд і діючий голова Гельсінкської комісії США Бен Кардін заявив, що Росія використовує корупційну тактику для підриву демократично-правового розвитку України та інших держав.

 

Коментарi (0)