середа, 18 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Угорщина направить батальйон «Тиса» для ліквідації наслідків повеней на заході Україні

Події

Угорщина направить батальйон «Тиса» для ліквідації наслідків повеней на заході Україні

views38

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Угорщина направить багатонаціональний інженерний батальйон «Тиса» для ліквідації наслідків повеней на заході України.

Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у Фейсбуці.  

Він зазначив, що Угорщина відгукнулася на українську пропозицію та погодилася залучити батальйон «Тиса» для ліквідації наслідків повеней на заході України.

«Саме так мають діяти справжні партнери і добрі сусіди», – подякував Кулеба.

За його словами, дипломати працюють також з іншими країнами та НАТО для допомоги постраждалим від стихійного лиха українським областям.

Міністр закордонних справ і зовнішньої торгівлі Угорщини Петер Сіярто зазначив, що учасники батальйону, який спеціалізується саме на таких питаннях, готові відправитися у вказане місце, якщо цього вимагатиме українська влада.

Довідка. Інженерний батальйон «Тиса» створений у 2002 році в Будапешті головами генеральних штабів угорської, румунської армій, Збройних Сил Словацької Республіки та України з метою запобігання та швидкого реагування на загрози повеней, а також надання кваліфікованої, професійної відповіді на наслідки стихійних лих, які загрожують країнам Карпатського регіону.

Основні завдання батальйону: евакуація людей, обладнання та майна, участь у відновленні доріг, розчищення завалів, обладнання та будівництво тимчасових мостів, постачання у постраждалі райони питної води тощо.