субота, 01 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У ЗСУ розповіли, скільки часу потрібно для навчання українських пілотів на F-16

Cіпратов Роман


Політика

У ЗСУ розповіли, скільки часу потрібно для навчання українських пілотів на F-16

views126

18.03.2023

Подiлитися у соц.мережах

Навчання пілотів та інженерів на F-16 відбувається довго. І мова не про самі польоти, а про ефективне використання можливостей та озброєння літака.

Як повідомляє 24 канал, про це розповів речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, додавши, що навчання пілотів та інженерів «це дуже складне питання».

За словами Ігната, українські пілоти зможуть опанувати всі типи озброєння на F-16 приблизно за півроку. Для навчання Повітряні Сили відібрали найздібніших пілотів зі знанням англійської мови, які мають бойовий досвід, сотні годин нальоту, бажання та оптимізм. Він зазначив, що це молоді пілоти, які матимуть перспективу подальшого проходження служби. Для кожного пілота є індивідуальна програма підготовки.

«Навчання пілотів і інженерів дуже складне питання. Це два основних і ключових питання, які, можливо, будуть тим не швидкоплинним і стримуючим фактором. Пілот може полетіти за 1-2 тижні, але навчитися ефективно застосовувати всі системи і озброєння – інше питання. Літак призначений для того, щоб на ньому воювати, і льотчик має на ньому навчитися воювати», – сказав Ігнат.

Спікер Повітряних сил підкреслив, що треба навчати не лише пілотів, а й інженерів. Адже десятки людей щодня обслуговують один літак перед вильотом та після, а також проводять поточні експлуатаційні роботи, ремонт.

«Візуально американські й радянські літаки наче однаково літають, але всередині системи відчутно різняться. Це непростий процес», – уточнив він.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі