понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У ЗСУ назвали причини, чому в Україні зростають темпи мобілізації

Андрій Кущенко


Суспільство

У ЗСУ назвали причини, чому в Україні зростають темпи мобілізації

views1718

07.02.2023

Подiлитися у соц.мережах

Капітан 103 бригади територіальної оборони Олександр Ганущин пояснив причини зростання темпів мобілізації в Україні. За його словами, це відбувається, оскільки Збройним силам потрібно мати особовий склад для освоєння нової західної техніки та поповнення втрат.

Про це військовий наголосив в ефірі Апостроф TV.

"Нам дуже потрібні люди, оскільки до тієї техніки, котра приходить, нам потрібні високонавчені, вмотивовані бійці, які вміють з нею працювати. Нам також потрібні люди, щоб замінити втрати, нам потрібні люди для тилової служби і для служби на нулі. Тому мобілізація однозначно буде продовжена", – сказав він.

Він додав, що мобілізаційний план має виконуватися, подобається це окремим людям чи ні. 

"Інколи сила держави полягає в легальному інституті примусу. Найпростіше – це примус виконувати закони. Закон про мобілізацію під час війни повинен працювати, і саме цим займається апарат держави. Подобається це окремим громадянам чи ні, мобілізаційний план має виконуватися. Інакше ті, хто не хоче, не дай Бог, продовжать жити в іншій країні. Темпи мобілізації, які ми бачимо зараз, вони очевидно є вищими, ніж були півроку тому, але вони пов'язані з тим, що Путін довів до величезних цифр плани по мобілізації з того боку", – зазначив Ганущин.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі