вівторок, 07 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У зоні ООС відбулися танкові та артилерійські навчання резервістів (ФОТО)

Наталя


ООС , Українська армія

У зоні ООС відбулися танкові та артилерійські навчання резервістів (ФОТО)

views299

24.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

У районі проведення ООС відбулися танкові та артилерійські навчання, які були проведені за участі підрозділів резерву, що входять до складу Оперативно-тактичного угруповання «Північ».

Про це повідомив прес-центр Міністерства оборони України у Фейсбук.

Згідно з інформацією, умови виконання завдань були максимально наближені до бойових.

У силовому відомстві зазначили, що керування діями підрозділів велося з передового пункту управління, що був розгорнутий у визначеному районі.

Зазначається, що танкові й артилерійські підрозділи отримали бойовий наказ, після чого висунулися в район проведення навчань.

«Танкові підрозділи здійснили нічний марш в умовах обмеженої видимості, розосередили техніку і замаскували її у заданому районі. Вдень танкісти висунулися на вогневі рубежі, під час руху виявляючи та знищуючи умовного противника. Артилеристи зосередилися в основному на управлінні системою вогню та визначенні цілей умовного противника», — йдеться у повідомленні.

За словами керівника навчань, резервісти показали високий рівень взаємодії та злагодженості на різних етапах навчання, а саме під час висування у визначені райони, розгортання сил та засобів, маскування, застосування різноманітних тактичних маневрів протидії противнику.

 

 

Коментарi (0)