вівторок, 19 жовтня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Збройних силах України запроваджено 303 стандарти НАТО

Константинова Ольга


Новини , Події , Політика , Українська армія

У Збройних силах України запроваджено 303 стандарти НАТО

views422

20.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

В українській армії запроваджено вже 303 нормативних документів НАТО.

Про це повідомив начальник управління двостороннього військового співробітництва Головного управління військового співробітництва та верифікації ЗСУ полковник Андрій Павелко на круглому столі у прес-центрі АрміяInform.

За його словами, значну частку роботи у рамках процесу євроатлантичної інтеграції складає впровадження практик, принципів та стандартів НАТО.

«На сьогодні вже запроваджено 303 нормативних документи НАТО шляхом розроблення 331 національного документа. Запроваджені стандарти НАТО застосовуються у таких галузях, як воєнна політика, безпека та стратегічне планування, операції та бойові дії, розвідка, інформаційні та психологічні операції, зв’язок, розроблення, поставлення на виробництво та прийняття на озброєння зразків озброєння, військової та спеціальної техніки, стратегічні комунікації та гендерні перспективи», – зазначив офіцер.

Він підкреслив, що отримання Україною статусу партнера НАТО з розширеними можливостями відкриває шлях для подальшого поглиблення практичного співробітництва. Нині триває робота з наповнення статусу ЕОР конкретним змістом.

«Найвищим ступенем нашої співпраці з НАТО є участь національного персоналу та контингентів в операціях та місіях з підтримання міжнародного миру та безпеки під проводом Альянсу. Сьогодні ми продовжуємо надавати внесок в миротворчі зусилля Альянсу, беручи участь в операції НАТО у Косові, де виконує завдання інженерний підрозділ Збройних Сил України чисельністю 40 військовослужбовців»

Коментарi (1)

Игорь (4 тижні тому)

Самый главный стандарт -невыплата зарплаты.