вівторок, 07 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Верховній Раді готують законопроєкт про націоналізацію «Мотор Січ»

Економіка

У Верховній Раді готують законопроєкт про націоналізацію «Мотор Січ»

views24

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Наступного тижня у Верховну Раду України буде поданий законопроєкт, прийняття якого дозволить провести процедуру націоналізації підприємства «Мотор Січ».

Про це повідомив глава парламентської фракції «Слуга народу» Давід Арахамія.

«На цьому тижні ми будемо подавати законопроєкт про націоналізацію «Мотор Січ». Відомо, що наклали санкції проти китайських компаній. Це питання обороноздатності. Для того аби урегулювати правовий статус цієї компанії, яка є великим виробником двигунів для гелікоптерів», – сказав Арахамія.

За його словами, це частина ситуації, що стосується взаємовідносин з Китаєм. Необхідно проводити переговори, але  також необхідно реєструвати законопроект тому, що зараз підприємство під санкціями. На підприємстві працюють кілька десятків тисяч людей. Вони звертаються до профільного комітету Верховної Ради та просять визначити, який статус, яке майбутнє буде у підприємства.

Відомо, що президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення Ради нацбезпеки і оборони про застосування спеціальних економічних санкцій проти китайських інвесторів «Мотор Січ». Також Президент Зеленський в інтерв’ю програмі Axios на американському телеканалі HBO заявив, що не дозволить Китаю або кому-небудь іншому купувати контрольний пакет акцій «Мотор Січ».

Коментарi (0)