субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Вінниці планують запустити лінію з виробництва набоїв «радянських» калібрів

Cіпратов Роман


Озброєння та техніка

У Вінниці планують запустити лінію з виробництва набоїв «радянських» калібрів

views228

28.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

Казенне науково-виробниче об'єднання «Форт» Міністерства внутрішніх справ України планує запустити лінію з виготовлення стрілецьких набоїв для автоматичної вогнепальної зброї «радянських» калібрів.

Про це повідомляє Defense Express із посиланням на Espreso.TV.

«Після втрати Луганського патронного заводу, який у 2014 році опинився на окупованій території, всі силові структури України відчули критичний дефіцит набоїв до автоматичної стрілецької зброї у калібрах 5,45 та 7,62 і більших, для крупнокаліберних кулеметів 12,7 та 14,5 мм. Тож найближчим часом вінницький завод «Форт» планує запустити власну лінію виробництва цих необхідних стрілецьких боєприпасів», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що «Форт» вже має досвід виготовлення набоїв для вогнепальної зброї. Зокрема, з грудня 2018 року на підприємстві працює лінія повного циклу виробництва пістолетних набоїв калібру 9х18 (Makarov) та 9х19 мм (Luger).

Також повідомляється, що у червні 2021 року Державний Концерн «Укроборонпром» та ДАКХ «Артем» підписали з канадськими компаніями GL Munitions Inc. та Waterbury-Farrel Угоду щодо виробництва боєприпасів для стрілецької зброї.

 

Коментарi (0)