четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Туреччині випробовували безпілотник Akinci з українським двигуном (відео)

Технології

У Туреччині випробовували безпілотник Akinci з українським двигуном (відео)

views125

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Туреччині пройшли успішні випробування безпілотного літального апарату Akinci з двигуном українського виробництва. Новий турецький безпілотник Bayraktar AKINCI TİHA вперше успішно виконав автономну посадку та зліт з віддаленого аеродрому без втручання наземної станції управління. Ці безпілотники оснащуються українськими двигунам АІ-450Т.

Відео з чергового етапу випробувань оприлюднила пресслужба компанії Baykar, а прокоментував це також і технічний директор турецької авіабудівельної компанії Baykar Сельджук Байрактар у Твіттері.

«Випробування продовжуються… Сьогодні вперше без управління з наземної станції було успішно здійснено повністю автономні зліт та посадку», – поінформував Байрактар.

Випробування пройшли на аеродромі в Чорлу неподалік Стамбула.

«Нами було проведено тестування на ідентифікацію систем на середній висоті 20 тисяч футів. Пізніше було проведено посадку на віддаленому аеродромі… Після неї БПЛА здійснив повторний зліт та повернувся до Чорлу», – уточнив деталі випробування технічний директор Baykar.

Сельджук Байрактар сподівається, що БПЛА Akinci зроблять великий внесок в обороноздатність Туреччини. У планах розпочати постачання Збройним силам Туреччини цих безпілотників вже в кінці цього року.

Нагадаємо. Запорізьке моторобудівне Конструкторське Бюро «Прогрес» імені академіка О. Г. Івченко (ДП «Івченко-Прогрес») у 2018-2020 роках поставило турецькій компанії Baykar Makina Sanayi Ve Ticaret As дванадцять цих авіадвигунів, що є варіантом турбовального двороторного двигуна АІ-450.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі