середа, 05 жовтня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У столиці проходить виставка озброєння та військової техніки (ФОТО)

Наталя


Технології , Події , Озброєння та техніка

У столиці проходить виставка озброєння та військової техніки (ФОТО)

views579

14.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

У центрі столиці на Михайлівській площі стартувала спеціалізована виставка новітніх зразків озброєння та військової техніки «Цифрове майбутнє армії». Показ присвячено Дню захисників і захисниць України.

Про це повідомив кореспондент АрміяInform.

Згідно з інформацією, на виставці Міністерство оборони представило близько тридцяти зразків військової техніки, серед яких високоточна зброя, бронетанкова техніка, засоби розвідки, зв’язку та автоматизації управління, радіоелектронної боротьби, БПЛА.

Серед експонатів — ракетний комплекс «Нептун», БТР-4Е, БТР-3ДА, БМП-1ТС тощо.

Крім того, представлена модернізована зенітна самохідна установка 3СУ-23-4М від заводу «Арсенал», яка оснащена новою радіолокаційною станцією з цифровою антенною решіткою «Рокач-АС» та чотирма зенітними керованими ракетами ближнього радіуса дії.

Своєю чергою, науково-дослідний інститут радіолокаційних систем «Квант-Радіолокація» спільно з харківським підприємством «Укрінмаш» презентували мобільний багатофункціональний радіолокаційний комплекс «Мінерал-У».

Водночас Одеське підприємство ТОВ «Телекард-Прилад» представило командно-штабну машину К-1450 на базі Renault Midlum та командно-штабну машину з уніфікованим комплектом засобів зв’язку та управління на базі КІА КМ-450.

За даними, на виставці представлена безпілотна авіація, а саме безпілотники: БпАК А1-СМ «Фурія», БпАК «Лелека-100», БПЛА Fly Eye, безпілотник коптерного типу Windhover, багатоцільовий БПЛА PD-2 із системою вертикального зльоту та посадки.

Також цікавим для відвідувачів виставки буде баражуючий боєприпас «Грім» від компанії «Атлон Авіа».

Зазначається, що виставка триватиме упродовж усіх вихідних та завершиться в неділю, 17 жовтня.