п’ятниця, 03 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У США заявили про наступальні операції у відповідь на російські кібератаки

Cіпратов Роман


За кордоном

У США заявили про наступальні операції у відповідь на російські кібератаки

views310

29.05.2021

Подiлитися у соц.мережах

Сполучені Штати Америки мають варіанти наступальних операцій у відповідь на кібератаки, які імовірно здійснені російським хакерським угрупованням.

 

Про це заявив міністр оборони США Ллойд Остін в інтерв'ю телеканалу CNN.

 

Заява зроблена після нової глобальної кібератаки на більш ніж 150 урядових агентств, аналітичних центрів та інших організацій.

 

«Ми маємо можливість проводити наступальні операції. Ми також маємо значний потенціал, щоб вміти захищатися, і ми завжди дивимося на оборону з військової точки зору», ‒ заявив американський міністр.

 

За його словами, хакери є частиною тієї ж російської групи, яка у минулому році організувала руйнівну атаку на постачальника програмного забезпечення SolarWinds, яка була спрямована як мінімум на дев'ять федеральних агентств США та 100 компаній.

 

Кібербезпека виявилася у центрі уваги уряду США після того, як хакери помістили шкідливий код в одну з програм SolarWinds. Атака програми-здирника, внаслідок якої була зупинена одна з найважливіших частин американської енергетичної інфраструктури, Колоніальний трубопровід, на початку цього місяця, тільки посилила відчуття тривоги. За даними ФБР, цей напад було здійснено злочинним угрупованням з Росії, повідомляє CNN.

 

Коментарi (0)