четвер, 19 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У США ухвалили законопроєкт про виділення 40 млрд доларів на підтримку України

Світлана Макарова


Економіка , Політика

У США ухвалили законопроєкт про виділення 40 млрд доларів на підтримку України

views42

11.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

Нижня палата Конгресу США ухвалила проєкт закону H.R. 7691, який передбачає додаткове виділення близько 40 мільярдів доларів для реагування на російську агресію проти України.

За інформацією Укрінформу, документ підтримали 368 законодавців, 57 висловилися проти. Тепер законопроєкт буде переданий на розгляд Сенату.

Як заявила перед голосуванням авторка законопроєкту конгресвумен Роза ДеЛауро, Україна потребує термінової допомоги, і США можуть її надати. 

«Ми несемо моральну відповідальність за надання цієї підтримки, щоб допомогти покласти край тяжким втратам життів, притягнути Путіна та його прибічників до відповідальності та захистити глобальну демократію», - заявила конгресвумен.

Законопроєкт передбачає допомогу Україні в захисті суверенітету й демократії, притягненні російського керівництва до відповідальності, розв’язанні проблем продовольчої безпеки в усьому світі, що посилюється через війну, а також забезпеченні важливої підтримки біженців.

Нагадаємо, президент США Джо Байден 28 квітня надіслав до Конгресу пропозицію затвердити новий пакет реагування на агресію рф, який передбачав виділення 33 млрд доларів на підтримку України. У процесі роботи над документом законодавці запропонували додати до неї ще кілька мільярдів на продовольчу допомогу та військове обладнання для України.