п’ятниця, 03 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У США створюють кіберпідрозділи, використовуючи досвід війни в Україні

Наталя


За кордоном , Новини

У США створюють кіберпідрозділи, використовуючи досвід війни в Україні

views148

28.05.2021

Подiлитися у соц.мережах

В армії Сполучених Штатів Америки використовують досвід війни на сході України для створення нових підрозділів тактичної кібернетичної та радіоелектронної боротьби.

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на американський ресурс C4ISRNET, присвячений військовій розвідці.

Як зазначає видання, збройні сили США приділяють пильну увагу вивченню досвіду війни України з РФ. У міру того, як армія нарощує свої сили та можливості в кібер- та електромагнітному спектрі, вона у значній мірі спирається на уроки операцій в Україні та на інших театрах військових дій.

 

«Ми насправді намагаємося зрозуміти, які уроки ми маємо винести з цього, які висновки, які нам потрібно зробити, будуть визначати інвестиції як в організацію, так і в обладнання, можливості, тактики, методи та процедури в міру нашого просування вперед», цитує видання командувача кіберпідрозділів США Стівена Фогерти.

 

Повідомляється, що три роки тому армія США оголосила про створення батальйону кібервійни у рамках пілотної програми зі створення тактичних кібергрупп для посилення бригад додатковими можливостями в залежності від їх конкретних потреб в цій сфері.

У США планують створити 12 підрозділів, які допоможуть планувати тактичні кібероперації та проводити місії в координації з розгорнутими силами. Фогерти підкреслив, що на цю роботу вплинули уроки, витягнуті з операцій в Україні.

Коментарi (0)