неділя, 04 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Сполучених Штатах презентували презентували український додаток «Дія»

Світлана Макарова


Технології

У Сполучених Штатах презентували презентували український додаток «Дія»

views99

24.05.2023

Подiлитися у соц.мережах

У Вашингтоні відбулася презентація українського додатку «Дія». Її провели Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Міністерство цифрової трансформації України.

Про це повідомляє Укрінформ.

Агентство USAID допомогло розробити український застосунок та виділило кошти для його поширення в інших країнах, першими з яких стали Колумбія, Косово й Замбія.

Під час презентації адміністраторка USAID Саманта Пауер  попросила американців, які сиділи в залі, уявити, як у смартфоні вони можуть отримати доступ до свого паспорта, подати заявку на будівництво або скористатися іншими послугами без зайвої бюрократії. За її словами, для людей у США це звучить як фантастика, але в Україні це вже працює.

«Платформи цифрового врядування також допомагають урядам швидко реагувати на поточні кризи, і люди в Україні переконалися в цьому на власному досвіді під час війни»,- зауважила глава агентства. 

Вона підкреслила, що такі платформи як «Дія» також зменшують можливості для корупції, оскільки всі процеси в системі є прозорими й автоматичними та не залежать від чиновників.

Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, зі свого боку запевнив, що «Дія» надійно захищена від зламів та кібератак. 

«Звісно, ключовим елементом для нас є кібербезпека та фізичний захист даних»,- зауважив він.

Урядовець також розкрив деякі факти з досвіду, як «Дія» допомагала українцям після повномасштабного російського наступу. Крім того, за його словами, уряд запровадив спеціальний документ для українців, який особливо допоміг тим, хто евакуювався без паперових посвідчень. 

Нагадаємо, Міністерство цифрової трансформації презентувало нову платформу Дія.Освіта для навчання та оволодіння новими професіями.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі