неділя, 05 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Слов'янську до кінця року придбають 27 квартир для переселенців

Наталя


Суспільство , Переселенці , Події

У Слов'янську до кінця року придбають 27 квартир для переселенців

views57

24.11.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Слов'янську Донецької області до кінця 2021 року придбають 27 одно-, дво- та трикімнатних квартир для внутрішньо переміщених осіб.

Про це повідомив очільник Слов'янської міської військово-цивільної адміністрації Вадим Лях у Фейсбук.

Згідно з інформацією, місто увійшло до державної програми з придбання житла для переселенців та одержало субвенцію в сумі 10,5 млн грн з державного бюджету. Ще 4,5 млн у рівних частках надають обласний та місцевий бюджети.

«На ці кошти до кінця поточного року ми придбаємо 27 квартир. Їх отримають переселенці, які претендують на житло із фонду для тимчасового проживання. Квартири будуть однокімнатні, дво- та трикімнатні. Це так зване тимчасове житло. Його не можна продати чи приватизувати, воно перебуває у комунальній власності», зазначив голова Слов'янської ВЦА.

За його словами, місто вже не вперше долучається до такої програми. Два роки тому міська рада вже придбала 10 квартир для переселенців.

Також відомо, що наразі у Слов'янській ВЦА вже працює спеціальна комісія, яка займатиметься перевіркою та придбанням житла, адже нові квартири мають відповідати певним умовам щодо ремонту та документації.

 

Коментарi (0)