субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Слов’янську білборд Мураєва облили червоною фарбою (відео)

Олександр Слов'янець


Суспільство

У Слов’янську білборд Мураєва облили червоною фарбою (відео)

views1317

26.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

У  Слов’янську, який став відомим у багатьох країнах світу через початок російської агресії на Донеччині, невідомі люди облили білборд політика Мураєва червоною фарбою. Хто це зробив  – невідомо.

Білборд був встановлений на перехресті вулиць Миру та Літературної, навпроти місця, де у російських найманців був опорний пункт по вул. Одеській у 2014 році. Поруч стоїть протестантська церква, яку росіяни захопили й перетворили на казарму та склад зброї. Після звільнення міста з цієї будівлі вивезли декілька вантажівок зі зброєю та боєприпасами.

Білборди Мураєва зараз встановлені майже по всій країні, й досить часто реакція на його рекламу саме така, як це відбулося у Слов’янську. Сам політик, який неодноразово називав агресію Росії проти України «громадянською війною», періодично їздить зі своїм каналом «Наш» по різних містах. І не усюди цю команду зустрічають приязно. Нещодавно патріотично налаштовані мешканці Сєвєродонецька змусили канал зупинити прямий ефір.   

Що стосується каналу «Наш», то нещодавно у Нацраді з питань телебачення та радіомовлення дійшли висновку, що редакційна політика телеканалу збігається з тезами російської пропаганди, а також на цьому каналі транслюються висловлювання, що містять мову ворожнечі та ненависті. Наразі Нацрада повторно звернулася до суду з позовом про анулювання ліцензії телеканалу «Наш». 

    

 

Коментарi (5)

Спрытко (1 місяць тому)

Коментарiй було видалено по причині : "російська пропаганда"

Спрытко (1 місяць тому)

Коментарiй було видалено по причині : "мова ненависті"

Спрытко (1 місяць тому)

Коментарiй було видалено по причині : "спам"

Спрытко (1 місяць тому)

Коментарiй було видалено по причині : "мова ненависті"

Said (1 місяць тому)

І, що? Цьому мураєву пох. Воно ще таких білбордів наставить. От якби його "посадили на пляшку" от то був би ефект. А СБУ-шники до таких дотягтися не можуть, бо команду "фас" нема кому дати.