понеділок, 06 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Шотландії завершуються місця для українських біженців

Андрій Кущенко


Суспільство

У Шотландії завершуються місця для українських біженців

views281

29.11.2022

Подiлитися у соц.мережах

На круїзному лайнері MS Ambition, який пришвартований у шотландському Глазго та на якому розміщені українські біженці, закінчуються місця. В даний час на його борту знаходяться близько 1120 людей.

Про це пише glasgowtimes.co.uk.

Уряд Шотландії раніше зафрахтував колишній круїзний лайнер для тимчасового розміщення людей, які рятуються від російського вторгнення. Планувалося, що згодом для українців знайдуть довгострокове житло.

Цифри про кількість українців на лайнері стали відомі, коли головний суперінтендант місцевої поліції Марк Сазерленд представив квартальний звіт поліції Великого Глазго за період з липня по вересень на зустрічі Safe Glasgow Partnership минулого тижня.

За його словами, співробітники поліції надають біженцям усіляку підтримку.

Наголошується, що люди, які живуть на MS Ambition, мають доступ до ресторанів, магазинів, дитячих ігрових майданчиків та інших об'єктів.

Усього на лайнері 714 кают. Корабель прибув до Шотландії у вересні, приєднавшись до іншого судна, MS Victoria, яке є тимчасовим будинком для українців в Единбурзі.

«MS Ambition, що пришвартований у доці King George V Dock, може вмістити до 1400 осіб. На даний момент на борту перебуває близько 1120 осіб», - зазначили у поліції.

Усього понад 15 000 людей прибули з України до Шотландії після вторгнення Росії у лютому.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі