понеділок, 29 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Сеймі Литви стартувала фотовиставка зниклих безвісти за роки війни на сході України (відео, фото)

Медіа-група Патріот Донбасу


ГО "ГРУПА ПАТРІОТ" , За кордоном

У Сеймі Литви стартувала фотовиставка зниклих безвісти за роки війни на сході України (відео, фото)

views596

04.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

Організаторами виставки на запрошення Посольства Литви виступили матері хлопців, зниклих безвісти та без встановленого місця перебування. Основна ціль виставки – це привернення уваги світової спільноти до проблеми пошуку безвісти зниклих і звільнення полонених. Адже тільки об’єднавшись, можливо ефективно працювати у цьому напрямку.

За кілька днів перебування у Литві вдалося провести зустрічі з віцеспікером Сейму Литовської Республіки паном Паулюсом Саударгасом, уповноваженою Сейму Литовської Республіки з прав людини пані Мілдою Вайнутє та депутатами Сейму. 

«Було дуже приємно відчувати підтримку посла України в Литві на всіх зустрічах, підтримку можновладців Литви, пересічних громадян, представників української діаспори. Також ми вдячні за друк матеріалу для виставки, а також за допомогу у поїздці ГО «Група Патріот», які завжди підтримують родини безвісти зниклих та потрапивших до полону» – говорить координатор акції Алла Макух.

Євродепутати Литви Людас Мажиліс і Андрюс Кубілюс надали свої рекомендації для подальшого спілкування та можливостей просувати проблематику полонених і зниклих безвісти.

Важливим для матерів став похід до Великої ікони Божої Матері, яка захищає та допомагає всім стражденним в їхніх молитвах та проханнях.

На виставці було дуже  емоційно, багато людей обіймали мам та бажали скорішого повернення дітей додому. Це і сльози, і сміх, а головне  – безмежна надія на повернення та зустріч зі своїми рідними. Серце матері може пережити будь-які страждання та випробування, та не може лише одного – здатися та втратити віру! 

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі