неділя, 27 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У розвідці розповіли про збільшення контингенту окупантів у Криму

Cіпратов Роман


У розвідці розповіли про збільшення контингенту окупантів у Криму

views266

28.08.2021

Подiлитися у соц.мережах

Протягом весни та літа поточного року Російська Федерація збільшила свій військовий контингент в окупованому Криму.

Про це повідомив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України бригадний генерал Кирило Буданов, передає прес-служба ГУР.

«З перших днів окупації Кремль перетворює Кримський півострів на мілітарну базу для контролю над Чорним та Азовським морем, провокацій та погроз країнам всього Причорномор’я, зокрема Україні та нашим натівським союзникам. Ми спостерігаємо, як загроза не лише Україні, а усій Європі, зростає з кожним днем», заявив голова української розвідки.

Він зазначив, що окупанти щорічно збільшують свою військову присутність в Криму, внаслідок чого курортний півострів перетворився на мілітаристську фортецю. За словами Буданова, саме це й було головною метою анексії Криму, оскільки розташування півострова дозволяє Росії мати суттєві переваги та можливість впливу на країни причорноморського регіону.

Буданов нагадав, що Україна запустила «Кримську платформу» як перший крок міжнародного дипломатичного тиску на окупантів. Також голова розвідки підкреслив, що Україна готова до боротьби до повної деокупації півострова.

Як повідомлялося раніше, Російська Федерація розмістила в окупованому Криму кораблі, оснащені крилатою ракетою «Калібр».

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі