п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У росіян почали шукати винного у критичній ситуації на Ізюмсько-Балаклійському напрямку

Олександр Слов'янець


Події

У росіян почали шукати винного у критичній ситуації на Ізюмсько-Балаклійському напрямку

views2987

08.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

На російських телеграм-каналах вже почали шукати винних серед генералів, які командували військами на Харківщині, зокрема на Ізюмсько-Балаклійському напрямку.

Вже один знайшовся – це генерал-лейтенант Андрій Сичовий, який керує російським окупаційним угруповання «Захід».

Саме це угруповання протягом квітня безуспішно намагалося йти у наступ на Слов’янському та Барвінковському напряму у рамках «великої» наступальної операції, метою якої було замкнути оперативне оточення довкола  Сил оборони України на Донеччині та Луганщині.

Тепер російські пабліки звинувачують генерал-лейтенанта Сичового у тому, що зараз відбувається на правому фланзі Ізюмського угруповання.

Правда, деякі росіяни стверджують, що Сичовий вже не є командуючим групи російських військ «Захід», а нібито окупантами на цьому напрямку керує генерал-лейтенант Михайло Зусько. Це той генерал, який командував невдалим наступом росіян на Миколаїв. Наразі він є начальником штабу угруповання «Захід», а не командуючим.

А ось у липні цього року Сергій Шойгу – міністр оборони РФ – під час свого нібито інспектування військ на нібито окупованій частині України сидів разом з Андрієм Сичовим як командувачем групи військ «Захід».

Була інформація 4 вересня від журналіста Романа Цимбалюка щодо Сичового, якого нібито звільнив Путін через те, що він не впорався з поставленою задачею в Україні.  Але наразі інших  підтверджень поки цьому немає.       

Андрій Сичовий до повномасштабного вторгнення командував 8-ю загальновійськовою армією Південного військового округу РФ . Після початку війни щодо нього в ЄС були введені персональні санкції.  

Нагадаємо, що відомо про шляхи постачання для Ізюмського окупаційного угруповання.

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі