субота, 08 травня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Росії перебуває понад пів сотні кримськотатарських політв'язнів

Cіпратов Роман


Новини окупації

У Росії перебуває понад пів сотні кримськотатарських політв'язнів

views139

26.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У російський Ростов-на-Дону з окупованого Криму вивезли вже понад пів сотні кримських татар, незаконно засуджених за політичними та релігійними мотивами.


Про це заявив правозахисник Еміль Курбедінов під час онлайн-зустрічі Громадського об'єднання «Кримська солідарність», передає Крим.Реаліі.

 

«Десятки військових суддів, військові прокурори, шість прихованих свідків або навіть більше, експертизи, десятки томів кримінальних справ це тільки те, що перебуває сьогодні в Ростові-на-Дону, де вже понад 50 політв'язнів в слідчих ізоляторах проходять через ці жорна військового суду . Більше 50 політв'язнів кримських татар, кримських мусульман, які перебувають під арештом», повідомив кримський правозахисник.


За інформацією видання, у лютому поточного року уповноважена Верховної Ради України Людмила Денісова повідомила, що переговори з обміну утримуваними особами між Україною та Росією на даний момент практично заморожені через позицію російської влади.


Нагадаємо, раніше Президент України Володимир Зеленський заявив, що без України Крим та Донбас перетворяться на мертві регіони.

Коментарi (0)