четвер, 08 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У РНБО продемонстрували, як здійснюється моніторинг постачання Україні озброєння від країн-партнерів

Світлана Макарова


Політика

У РНБО продемонстрували, як здійснюється моніторинг постачання Україні озброєння від країн-партнерів

views101

28.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

Під час зустрічі з делегацією Європейського Союзу секретар РНБО Олексій Данілов продемонстрував систему моніторингу постачання Україні озброєння від партнерів.

Про це повідомляє пресцентр РНБО.

Зазначається, що на чолі делегації був координатор ЄС з питань боротьби з тероризмом Ілкка Сальмі. Також до складу делегації увійшли представники Європейської комісії, Європейської служби зовнішніх справ, Європолу, Frontex та Консультативної місії ЄС в Україні.

"Уся зброя, яка надається Україні партнерами, підлягає обліку. Після перетину кордону кожна одиниця зброї перебуває на контролі", - заявив Данілов.

Секретар РНБО України продемонстрував делегації спроможності ІАС "СОТА", зокрема, її модуль щодо моніторингу постачання Україні озброєння від країн-партнерів, який був уведений в дію з 24 лютого 2022 року.

Розглядаючи питання протидії терористичним загрозам, Данілов зазначив, що терористичні процеси сьогодні є дуже строкатими й становлять виклик для всієї Європи.

"Росія постійно вдавалася та вдається до інформаційного, енергетичного, кібертероризму тощо, а сьогодні додала до свого арсеналу ядерний тероризм, що вимагає відповідних контрдій з боку цивілізованого світу", - наголосив Данілов.

Відомо, що окрім цього сторони обговорили практичні кроки з реалізації співпраці між Україною та ЄС у сфері внутрішньої безпеки, прикордонної взаємодії та протидії міжнародній злочинності.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі