субота, 01 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У річницю з дня народження Тараса Шевченка ChatGPT написав, яким би був поет сьогодні

Андрій Кущенко


Суспільство , Технології

У річницю з дня народження Тараса Шевченка ChatGPT написав, яким би був поет сьогодні

views102

09.03.2023

Подiлитися у соц.мережах

9 березня в Україні та світі відзначають річницю з дня народження Тараса Шевченка, який був талановитим поетом, митцем та громадським діячем. Ще за свого життя Кобзар став справжнім символом нації. А його вірші про москалів, які “світ божий в путо закували”, й сьогодні не втрачають своєї актуальності. На жаль.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Біографія Шевченка вже досліджена вздовж і впоперек експертами різних галузей. Але яким би був український геній, якби жив сьогодні? Ми вирішили запитати про це у штучного інтелекту. І ChatGPT висловив певні цікаві припущення щодо уподобань і соціального життя Кобзаря у 2023 році.

Як би Тарас Григорович одягався, якби жив сьогодні?

ChatGPT: Він носив би різноманітний одяг залежно від обставин і своїх вподобань. Але зберігав би елементи української культури та традицій у своєму повсякденному гардеробі.

Носив би вишиванку або елементи української національної одежі, але у модифікованій формі, яка відповідала б сучасним тенденціям та модним трендам.

Також він міг би одягати сучасний одяг українських дизайнерів з елементами національного орнаменту, що створювало б комбінацію традиційного та кежуал стилю, наприклад, джинсів та кедів.

Що їв би Шевченко?

ChatGPT: Можемо припустити, що він би продовжував залишатися вірним українській кухні та традиціям.

Він, напевно, любив би їсти страви зі свіжих овочів та фруктів, салати, супи, борщ. А також каші, млинці, пампушки, хліб із сиром, ковбаски, м'ясо та рибу.

Шевченко вважав би важливим зберігати традиції української кухні та їсти здорову й ситну їжу.

Які фільми дивився б Кобзар у 2023 році?

ChatGPT: Як художнику і поету, йому були б цікаві фільми, що б зосереджувалися на важливих історичних подіях, національних традиціях та культурних цінностях України.

Йому, напевно, були б цікаві фільми про визвольну боротьбу українського народу, історичні фільми про події, так чи інакше пов'язані з Кобзарем, а також стрічки, які демонструють красу та різномаїття української культури.

Також він, напевно, віддавав би перевагу фільмам, які сприяють розвитку людської свідомості та просвітленню, а не тим, які спрямовані просто розважати глядача.

Яку б музику слухав Шевченко зараз?

ChatGPT: Шевченко був талановитим поетом та художником, і, можливо, він би цікавився музикою, яка відображає поетичні та художні образи, що були близькі його серцю.

Також, будучи свідком важливих історичних подій, Шевченко, можливо, проявляв би інтерес до сучасної української музики, яка відображає актуальні соціальні та політичні реалії України, а також до сучасних виконавців, творчість яких пов'язана зі збереженням традиційної української культури та сприяє розвитку української мови.

Яке б ставлення мав Шевченко до росіян?

Тут, до слова, ШІ почав “з’їжджати” з теми, бо не хоче нікого ображати й намагається бути толерантним…

ChatGPT: Шевченко мав глибоке розуміння значення національної ідентичності та національної свідомості. Він ніколи не міг би простити тим, хто порушує права та гідність українців, тому він продовжував би відстоювати національну свободу та права України.

Зважаючи на його переконання, можна припустити, що Шевченко критично ставився б до Росії та росіян, які підтримують політику Росії щодо України та інших країн. Він, можливо, продовжував би закликати до діалогу та мирного врегулювання конфлікту, але при цьому він не міг би терпіти жодного порушення прав та свобод українців й інших народів, що перебувають під впливом Росії.

Про що писав би Шевченко у 2023-му?

ChatGPT: Шевченко продовжував би творити поезію про Україну та її історію. Він, напевно, також писав би про проблеми сучасного світу: екологію, соціальну несправедливість та політичні конфлікти.

Він, мабуть, використовував би також сучасну лексику, але зберігав би свій неповторний стиль та глибину поезії.

У будь-якому разі, Шевченко був би незмінним символом української культури та боротьби за свободу та незалежність.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі