п’ятниця, 12 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У районі проведення операції Об’єднаних сил відбулися антитерористичні навчання СБУ (фото, відео)

Андрій Кущенко


Суспільство

У районі проведення операції Об’єднаних сил відбулися антитерористичні навчання СБУ (фото, відео)

views186

26.11.2021

Подiлитися у соц.мережах

Перевірка готовності Служби безпеки України та інших суб’єктів боротьби з тероризмом до протидії можливим диверсіям відбулася у Старобільському районі на Луганщині.

Про це повідомляє пресслужба відомства

«За легендою тренувань умовні терористи проникли на територію слідчого ізолятора у Старобільську і захопили у заручники співробітників пенітенціарної установи. Злочинці вимагали звільнити осіб, яких взято під варту», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що вимога «терористів» виконана не була, через це їхні спільники «підірвали» міст через річку Айдар. Такі дії підштовхнули бійців ССО нейтралізувати «ворога» та звільнити «заручників» за допомогою силової операції.

У цей самий момент вибухотехніки виявили й знешкодили «вибухові пристрої», інші учасники звели переправу через річку для відновлення транспортного сполучення через водну артерію, локалізували небезпеку та затримали «диверсантів».

Окрім підрозділів Служби безпеки України, участь в навчаннях приймали Збройні сили України, Національна гвардія, Національна поліція, рятувальники та інші.

Координатори Антитерористичного центру досить високо оцінили учасників тренувань та їхню готовність до виконання завдань у районі ООС.