четвер, 02 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У рамках президентської ініціативи на Луганщині почалися дорожні роботи

Економіка

У рамках президентської ініціативи на Луганщині почалися дорожні роботи

views29

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У рамках реалізації програми Президента України «Велике будівництво» на Луганщині розпочався ремонт автомобільної дороги Т-13-02. Ділянка протяжністю 14 км, яка ремонтується, пов’язує Лисичанськ з кордоном Луганської та Донецької областей.

Про це повідомляє прес-центр Служби автомобільних доріг в Луганській області.

Маршрут Лисичанськ – Бахмут став першим об’єктом «Великого будівництва» у поточному році. Крім ремонтних робіт, проект передбачає облаштування автобусних зупинок, встановлення бар’єрного огородження та дорожніх знаків, нанесення дорожньої розмітки, тощо.

«Фактично, це буде нова дорога, пересуватися якою стане швидко, комфортно та безпечно. Підрядник готовий залучити до проведення робіт майже 100 працівників та 70 одиниць спецтехніки», ‒ йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що до початку ремонту зазначена ділянка викликала багато нарікань. Траса Т-13-02 відома як одна з найбільш проблемних та небезпечних доріг Луганщини. Однак у Службі автомобільних доріг запевняють, що при належному фінансуванні вже у поточному році стан справ зміниться на краще.

Згідно з опитуванням, проведеним Фондом «Демократичні ініціативи» спільно з Київським міжнародним інститутом соціології, національна програма «Велике будівництво» стала однією з головних позитивних подій 2020 року.

Коментарi (0)