четвер, 02 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У прифронтовому районі Донеччини близько ста сімей не можуть отримати пільги на електроенергію

Економіка

У прифронтовому районі Донеччини близько ста сімей не можуть отримати пільги на електроенергію

views22

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Щоб отримати пільги громадяни, які проживають в гуртожитках Красногорівки та роками не мають газу і тепла, повинні приватизувати свої квартири.

Про це повідомляє Суспільне.

Проблема в тому, що видавання потрібних для цієї процедури документів військовою адміністрацією не здійснюється, через відсутність у неї таких повноважень.

За словами Валерія Дзюбинського, в гуртожитку він мешкає ще з 1994 року. Газопостачання було вимкнено через військові дії ще шість років тому, централізоване опалення теж відсутнє.

«І їсти варити й опалювати приміщення. Все за допомогою електрообігрівача, тільки електрика. У нас гуртожиток сімейного типу. У нас була пільга весь час. Використовуємо ми зараз, ось зима, близько 2000 кВт», – повідомив він.

Маргарита, сусідка Валерія, розповідає, що їжу готує на саморобній буржуйці. А от обігрівання приміщення за допомогою електричних предметів дороге.

86 сімей, які проживають в трьох гуртожитках, не мають змоги приватизувати свої житлові площі, а також відсутні рахунки за світло.

«Плата за послуги електроенергії обчислюється за загальними будинковим лічильником. Кабмін ухвалив рішення зробити компенсацію», – наголосив керівник КП «Віта» Олег Холод.

Мешканцям, які живуть в багатоповерхівці неподалік, за використану електроенергію нараховують компенсацію. А от жителі гуртожитку можуть на неї претендувати тільки після приватизації квартир.

Як зазначив Юрій Григулець, керівник Красногорівської ВЦА, розпочати приватизацію гуртожитку неможливо відповідно до п. 12 ст. 4 Закону о ВЦА. Це блокує укладання договору між постачальником електроенергії та людьми.

Коментарi (0)