вівторок, 28 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У прокуратурі з’явилось нове управління – з нагляду у розслідуваннях щодо злочинів бойовиків на Донбасі

Новини , Право

У прокуратурі з’явилось нове управління – з нагляду у розслідуваннях щодо злочинів бойовиків на Донбасі

views53

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Офіс генпрокурора оголосив про формування спеціальних управлінь в Донецькій і Луганській областях, які будуть займатися розслідуванням злочинів бойовиків на Донбасі.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Офісу ГПУ.  

Згідно з наданою інформацією, управління були створені за розпорядженням Руслана Рябошапки. До складу увійшло 60 прокурорів.

Новостворені регіональні управління планують співпрацювати з місцевими громадськими правозахисниками, які будуть допомагати документувати злочини, спілкуватися зі свідками та потерпілими.

«Новостворені управління здійснюватимуть процесуальне керівництво та контроль за розслідуванням у кримінальних провадженнях щодо злочинів проти основ національної безпеки України, громадської безпеки, миру, безпеки людства і міжнародного правопорядку, недоторканності державних кордонів та інші злочини, вчинені в умовах збройного конфлікту на тимчасово окупованих територіях Донбасу або пов’язані зі збройною агресією Російської Федерації проти України», – написано у повідомленні.

При цьому підкреслюється, що в даний час під керівництвом прокуратури вже проводиться досудове розслідування у здійсненні понад 10 тисяч таких злочинів.

Також метою управлінь буде координація спільної роботи правоохоронців щодо протидії військовим злочинам.