понеділок, 27 вересня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У прифронтовому селі на Донеччині закривають школу

Наталя


Освіта

У прифронтовому селі на Донеччині закривають школу

views660

29.07.2021

Подiлитися у соц.мережах

Школу у прифронтовому селі Георгіївка Покровського району Донецької області закривають. Місцевих дітей планують скерувати до навчання у трьох школах поблизу, дві з яких знаходяться у Мар'їнці в зоні бойових дій.

Про це повідомила «Нова українська школа» із посиланням на коментар управління освіти Мар’їнської військово-цивільної адміністрації.

 

«Батьки мають вибір із трьох шкіл, куди можуть їздити на навчання їхні діти. Серед них — дві школи в місті Мар’їнка та одна в сусідньому селі Максимільянівка. Перші дві перебувають у зоні обстрілу, друга — поза її межами. Серед батьків є прихильники як шкіл у Мар’їнці, так і в Максимільянівці. Також деякі батьки хочуть навчати своїх дітей у школах, які перебувають в зоні обстрілу, оскільки ці заклади кращі», — зазначила керівник відділу освіти, культури, молоді та спорту Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Людмила Панченко. 

 

За її словами, школу І-ІІ ступенів у Георгіївці закривають через брак коштів на її утримання. Питання вибору нової школи для місцевих учнів планують вирішити на місцевих громадських зборах 29 липня поточного року.  

Також вона повідомила, що через розформування школи у Георгіївці вчителі та інші працівники не залишаться без роботи. Усіх працевлаштують та перевозитимуть шкільними автобусами.

Коментарi (0)