понеділок, 05 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У порт Ольвія інвестують понад 3 млрд гривень

Cіпратов Роман


Економіка

У порт Ольвія інвестують понад 3 млрд гривень

views5676

02.12.2021

Подiлитися у соц.мережах

Майно державного підприємства «Стивідорна компанія «Ольвія» передано у концесію QTerminals Olvia у рамках державно-приватного партнерства на 35 років.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства інфраструктури України.

«Сьогодні ми залучаємо в порт «Ольвія» гарантовані інвестиції у розмірі 3,4 млрд грн. Майже половина цих коштів буде спрямована на розбудову порту вже у найближчі 3,5 роки. Тепер один із найперспективніших портів країни отримає нову сучасну інфраструктуру. Угодою передбачено збереження робочих місць для працівників підприємства терміном на 6 років», – розповів міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

Він додав, що угодою з інвесторами передбачено вирішення інфраструктурних проблем Миколаєва. Зокрема, планується будівництво нового тунелю під залізницею у Корабельному районі міста.

Міністр також наголосив, що партнерство позитивно позначиться не лише на підприємстві, а й на регіоні загалом. У ході реалізації проєкту з'являться нові робочі місця та нова інфраструктура, зросте експортний потенціал українського бізнесу, підвищиться конкурентоспроможність України у міжнародній торгівлі.

Зазначається, що, згідно з Концесійним договором, QTerminals Olvia інвестує у розвиток порту близько 3,4 млрд грн. Крім того, щонайменше 80 млн грн буде інвестовано в інфраструктуру Миколаєва.

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі