четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У польському Любліні двоє чоловіків напали на українську родину

Світлана Макарова


За кордоном

У польському Любліні двоє чоловіків напали на українську родину

views5659

10.01.2023

Подiлитися у соц.мережах

У польському місті Люблін двоє чоловіків скоїли напад на родину українців у складі жінки, її 13-річного сина та старшої вагітної доньки, які поверталася додому після прогулянки. Нападники від словесних образ перейшли до фізичного насильства.

Про це повідомляє tokfm.pl.

Як зазначається, напад стався у суботу, 7 січня. До українців  почали чіплятися двоє чоловіків. Спочатку просили закурити, а коли зрозуміли, що перед ними українці, почали їх словесно ображати. Використовували при цьому нецензурну лексику, на кшталт "jeb...ć Ukraińców", та казали “wyp…lać” з Польщі.

Коли підліток сказав, що викличе поліцію, чоловіки зі словесних образ перейшли до фізичного нападу. Повалили хлопця на землю, били кулаками по голові й намагалися відібрати телефон. Дісталося також і вагітній дівчині: її почали штовхати, залишивши низку синців. 

Постраждалі почали кричати, однак, кажуть, що спочатку ніхто не реагував й не намагався їм допомогти. Однак невдовзі на місце прибула поліція, яку, очевидно, викликав саме хтось зі свідків.

Нападники вже втекли, але їх вдалося швидко затримати, бо українці все ж встигли їх сфотографувати на телефон. Завдяки цьому, правоохоронці легко впізнали чоловіків під час прочісування навколишньої території. Це - 25-річний та 30-річний жителі Люблінського воєводства. Обох затримали. 

Зараз триває розслідування за фактом побиття неповнолітнього хлопця та образ через національну приналежність.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі