субота, 01 жовтня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Польщі мають намір забрати базу відпочинку у російського посольства

Cіпратов Роман


За кордоном

У Польщі мають намір забрати базу відпочинку у російського посольства

views75

14.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

Лісові господарства Польщі вимагають від посольства Росії звільнити базу відпочинку у Скуб'янці на Зегжинському водосховищі.

Як повідомляє 24 канал, курорт у Скуб'янці біля Зегжинського водосховища знаходиться всього за 40 кілометрів від центру Варшави і має площу понад 5 гектарів. Росіяни орендували землю на пільгових умовах з 1980-х років. З того часу російська сторона будувала будинки на землі та щомісяця платила за оренду близько 12 000 злотих.

У 2010 році тодішня влада знову здала його в оренду дипломатичному представництву Росії. Сім'я посла та їхні гості неодноразово відвідували сосновий бір біля Зегжинського водосховища.

Директор Держлісу Юзеф Кубіца зазначив, що сьогодні у Скуб'янці вже не чутно російської мови.

«14 квітня ми розірвали контракт. Як мешканці, ми не могли терпіти офіційних представників держави, які вбивають, гвалтують та штурмують», – сказав він.

У Держлісі заявили, що росіяни не дотримувалися всіх умов землекористування. З лютого на рахунок Яблонського лісництва, яке є стороною договору, перестали надходити 12 000 злотих орендної плати.

Незважаючи на те, що поляки вимагають від росіян покинути ділянку, посол Сергій Андрєєв заявив, що не віддасть її. Державні лісові господарства змушені відновити контроль за центром через суд.

Прессекретар Держлісгоспу Міхал Гзовський додав, що згідно з регламентом компанія співпрацює у цьому питанні з Генеральною прокуратурою. Якщо росіяни не передадуть майно мирним шляхом, справа закінчиться у суді.