вівторок, 30 листопада, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Польщі заарештували російського шпигуна

Константинова Ольга


За кордоном , Події , Політика

У Польщі заарештували російського шпигуна

views286

10.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Варшаві співробітники Агенції внутрішньої безпеки Польщі заарештували Януша Н. за звинуваченням у шпигунстві в інтересах Російської Федерації.

Про це 10 червня повідомила Генпрокуратура Польщі.

Затримання шпигуна відбулося ще 31 травня 2021 року за розпорядженням прокурора Мазовецького відділення Департаменту з питань організованої злочинності та корупції Національної прокуратури у Варшаві.

Під час провадження проводився обшук місць проживання Януша Н. та офісів пов’язаних з ними осіб. В ході обшуку правоохоронці вилучили гроші на суму понад 300 000 злотих та велику кількість носіїв даних.

Суд обрав запобіжний захід Янушу Н. у вигляді тимчасового арешту терміном на три місяці.

В ході розслідування встановлено, що підозрюваний діяв на користь Російської Федерації. Він намагався налагодити контакт з польськими та іноземними політиками, в тому числі з тими, хто працював у Європарламенті. Шпигун здійснював свою діяльність у Польщі, Європейському Союзі та інших країнах. Дії Януша Н. були частиною російських пропагандистських та дезінформаційних проектів, спрямованих на послаблення позицій Республіки Польща в ЄС та на міжнародній арені.

Відомо, що спільника підозрюваного заарештували раніше за звинуваченням у шпигунстві.

 

 

Коментарi (0)