п’ятниця, 09 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У п'яти великих містах України з'явилися зони безкоштовного Wi-Fi від Укртелекому

Світлана Макарова


Технології

У п'яти великих містах України з'явилися зони безкоштовного Wi-Fi від Укртелекому

views337

04.02.2023

Подiлитися у соц.мережах

"Укртелеком" запустив у Києві, Дніпрі, Львові, Одесі та Харкові мережу UKRTELECOM_FREE. Вона складається із 700 безкоштовних публічних Wi-Fi-зон, які забезпечать доступ до інтернету протягом двох-чотирьох годин у разі відключення електроенергії.

Про це повідомила директор з комунікацій у System Capital Management Наталія Ємченко.

"Ми ("Укртелеком") запустили вільний Wi-Fi у п'яти містах України, поки що в тестовому режимі. На вулицях Києва, Дніпра, Львова, Одеси та Харкова тепер працює наш безкоштовний Wi-Fi (загалом близько 700 шаф)", – йдеться у повідомленні.

Ємченко оприлюднила посилання на карту, де можна знайти адреси зон безкоштовного Wi-Fi від "Укртелеком", зазначивши, що дізнатися точки можна за спеціальною наклейкою на шафах Free Wi-Fi.

Уточнюється, що швидкість безкоштовного інтернету, що роздається в зонах, становить до 20 Мбіт/с і може зменшуватись у разі збільшення кількості користувачів, які використовують послугу одночасно. Радіус використання Wi-Fi – до 10 метрів.

Довідка. "Укртелеком" – найбільший оператор фіксованого зв'язку в Україні. Значну частину його клієнтів становлять держоргани, навчальні, адміністративні та медичні заклади, аварійні служби.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі