вівторок, 07 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Офісі Президента оцінили можливості запрошення Путіна до України

Андрій Вишнівський


Новини , Політика

У Офісі Президента оцінили можливості запрошення Путіна до України

views77

27.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Ідея запрошення президента Російської Федерації до Києва є некоректною.

 

Про це заявив керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак в інтерв’ю Liga.net. 

 

«Ні, я вважаю це некоректним», – наголосив він даючи відповідь на одне із запитань.

 

На думку Єрмака, доречним місцем проведення переговорів Володимира Путіна та Володимира Зеленського стало б там, де продовжується війна.

 

Варто зазначити, російська сторона під час відеоконференції пропонувала зустрітися на лінії зіткнення, що правда на рівні радників.

 

«На що я йому відразу парирував, що у мене з цим точно немає проблем і я досить часто там буваю. І, доповідаючи Президенту про відеоконференцію, я розповів і про цей момент переговорів. Ну а далі можу лише процитувати нашого Президента, коли він звернувся до Путіна: «Я готовий піти ще далі і запропонувати вам зустрітися у будь-якій точці українського Донбасу, де йде війна», – зазначив він.

 

Керівник Офісу Президента засвідчив, що українська сторона за продовження переговорного процесу. Важливим фактором провести їх там, де військовослужбовці захищають свою державу.

 

«За нашою інформацією, останнім часом переважна кількість убитих українців – це жертви снайперів. Причому снайперів, які, за нашою інформацією, мають, зокрема, російське походження», підкреслив Андрій Єрмак.

Коментарi (0)