четвер, 01 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Нью-Йорку відкрилася фотовиставка, присвячена Одесі (ФОТО)

Cіпратов Роман


Суспільство

У Нью-Йорку відкрилася фотовиставка, присвячена Одесі (ФОТО)

views238

02.02.2023

Подiлитися у соц.мережах

В Українському музеї Нью-Йорка відкрилася фотовиставка американки українського походження Олени Ємчук. У залах музею представлені вибрані роботи автора з книги фотографій ODESA.

Про це повідомили в Одеській міській раді.

Фотокнига побачила світ влітку 2022 року, під час повномасштабної війни в Україні. Торік це видання увійшло до топ найкращих арт-збірників за версією американського журналу Time.

У книзі представлені фотографії, зняті в період з 2014 до 2019 року. Портрети молодих одеситів у військовому спорядженні, які готові вирушити на війну, переплітаються з фотографіями молоді, яка веде романтичне життя. Також у фотокнизі представлені образи української жінки. На знімках фотограф демонструє силу мешканців міста, стабільність українського народу.

«Українські жінки такі витривалі та сильні! Я бачу це більше саме зараз, коли йде повномасштабна війна. Сила протистояти таким жорстокостям і залишатися життєрадісною є особливою рисою української жінки», – наголосила Олена Ємчук.

Олена Ємчук – культовий фешн-фотограф. У дитинстві переїхала з Києва до США. Вивчала мистецтво в університеті Парсонії у Нью-Йорку та фотографію у Центрі мистецтв у Пасадені. Працювала з The New Yorker, The New York Times, Another, ID, Vogue.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі