вівторок, 28 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Новогродівці люди мітингують через плутанину з бюлетенями

Суспільство , Політика , Право

У Новогродівці люди мітингують через плутанину з бюлетенями

views61

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Донецькій області у зв’язку із ситуацією з плутаниною бюлетенів у Новогродівці виборці зібралися на мітинг. Люди схвильовані тим, що волевиявлення з обставин, які склалися сьогодні, може не показати реальні вподобання виборців. Вони вимагають вилучити всі бюлетені і вважати їх недійсними.

Про це повідомляє громадянська мережа ОПОРА.

«У Новогродівці під стінами міської територіальної виборчої комісії відбувається мітинг, зібралось близько 70 осіб. Всі, хто зібрався, звернулися із закликом до керівництва Новогродівської ТВК із закликом, аби враховуючи ситуацію, через яку переплутали бюлетені між округами та виявили це під час голосування, щоб ці бюлетені були визнані такими, що не підлягають врахуванню, а результати голосування за кандидатів на посаду голови міста та депутатів районної ради були враховані», – йдеться в повідомленні.

Учасники мітингу заявляють, що вони схвильовані тим, що волевиявлення з обставин, які склалися сьогодні, може не показати реальні вподобання виборців. І вказують, що бюлетені для голосування за кандидатів до міської ради необхідно визнати такими, що не підлягають врахуванню.

«Ми звернулись до уповноважених органів із заявами, а також за роз’ясненням до Центральної виборчої комісії. Люди зібрались на мітинг, наразі чекаємо офіційних роз’яснень, чи визнавати бюлетені дійсними чи ні», – зазначила голова Новогродівської комісії Ірина Чередниченко.

Відповідне відео виклали на сторінці Новогродівської міської ради у Фейсбуці. Учасники мирного мітингу розповідають про плутанину з бюлетенями, водночас, чинний міський голова повідомляє, що ця ситуація відома правоохоронним органам та СБУ.