п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Німеччині на проросійському мітингу здійснено напад на українок

Андрій Кущенко


Події

У Німеччині на проросійському мітингу здійснено напад на українок

views3460

26.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

У німецькому містечку Лубмін, де закінчуються російські газогони Північний потік та Північний потік-2, у неділю, 25 вересня відбулася акція “путінферштеєрів”, в які взяли участь близько 3,5 тис. осіб. Головні вимоги – відновити постачання російського газу та скасувати санкції проти РФ. Вони напали на трьох українок, які вийшли із зустрічним мовчазним протестом.

Про це повідомляє Katapult.

Організував проросійську акцію член партії Die Basis Мартін Кляйн. Ця політсила з’явилася нещодавно як рух антивакцинаторів, а тепер виступає за переговори з Росією. Помічені тут й німецькі ультраправі. Зокрема, зі сцени виступав колишній член партії Альтернатива для Німеччини Андреас Кальбітц, який також вважається правим екстремістом та неонацистом.

Саме під час його виступу на сцену вийшли три українки. Вони просто тримали плакати на підтримку України та вимогою визнати РФ державою-терористом. Їхній мовчазний протест викликав агресивну реакцію радикальних “путінферштеєрів”.

Дівчат витіснили зі сцени, а фото та плакати, які вони тримали, розірвали. Стюардам, що спостерігали за мітингом, довелося втрутитися.

Мар’яна Яремчишна, яка вже кілька років живе в Німеччині та очолює місцевий проукраїнський руху, та ще дві українки, які залишили домівки через війну, з початку повномасштабного вторгнення РФ разом організовують щомісячні акції на підтримку України.

Яремчишна обурена байдужістю та непоінформованістю учасників проросійського мітингу:

– Їх не хвилює, що на моїй батьківщині йде війна. Це сумно.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі