четвер, 11 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У нас війна, а не конфлікт – заступник голови Нацполіції звернувся до Сивохи

Суспільство

У нас війна, а не конфлікт – заступник голови Нацполіції звернувся до Сивохи

views67

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Заступник голови Національної поліції, ветеран АТО Олександр Фацевич звернувся до радника секретаря РНБО Сергія Сивохи з проханням почути його. І наголосив, що в Україні йде війна, а не якийсь конфлікт.

Про це Фацевич написав на своїй сторінці в Фейсбук.  

Він наголосив, що не підтримує радикальних дій громадян України і додає, що буде дана правова оцінка.

«Сергій Сивохо !!! Я в минулому командир роти «Світязь». Не підтримую дії радикально налаштованих громадян України щодо Вас. Цим діям Національна поліція дасть правову оцінку», – написав він.

Читайте також: Через зрив презентації поліція затримала 15 активістів, ветеранів російсько-української війни

А потім спробував зробити так, щоб Сивохо, нарешті, почув українців і, тим більш, ветеранів війни з Росією.

«Але прошу вас, Сергій!!! Почуйте українців!!! А, тим більше, ветеранів війни з Росією. У нас війна, а не внутрішній конфлікт!!!», – звернувся Фацевіч.

І додав, щоб закріпити…

«Нічого не переплутайте»!!!», – закликав заступник голови Нацполіції.

Нагадаємо. 11 березня, радник секретаря РНБО Сергій Сивохо заявив, що на Донбасі «внутрішньо-український конфлікт», а не війна, яку розв’язала Росія.

12 березня член команди Зеленського, радник секретаря РНБО Сергій Сивохо анонсував проведення офіційної презентації Національної платформи примирення і єдності, але презентацію зірвали.

Національний корпус подав заяву до СБУ проти дій та висловлювань радника секретаря РНБО Сергія Сивохо. Вони вказують, що висловлювання про «внутрішній конфлікт в Україні» не помилковий, а злочинний. Крім того, створення масового заходу під назвою «Національна платформа примирення і єдності» містить ознаки державної зради та допомоги Росії в проведенні підривної діяльності проти України.