четвер, 02 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Німеччині судять працівника охоронної компанії за шпигунство на користь Росії

Константинова Ольга


За кордоном , Події

У Німеччині судять працівника охоронної компанії за шпигунство на користь Росії

views140

03.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Німеччині за намагання передати російським спецслужбам плани будівель Бундестагу судять 56-річного співробітника охоронної компанії Stasi.

Про це повідомляє «Інформаційний спротив».

1 вересня, в Берліні під час відкриття судового процесу обвинувачений не зробив ніяких заяв. Підозрюють, що він направив комп'ютерний диск військовому аташе посольства Росії в 2017 році. На диску міститься понад 300 файлів планів поверхів.

За заявою прокуратури, співробітник посольства в основному працює на російську військову спецслужбу ГРУ. Шпигун діяв нібито з власної ініціативи.

Чоловікові запропонували угоду про визнання провини. У такому випадку його б засудили від 20 місяців до 2 років позбавлення волі. Однак підозрюваний не погодився. Його адвокати запевнили, що немає ніяких доказів, що їх клієнт передав матеріал Росії.

На думку захисту, справа ґрунтується на тому, що підозрюваний був офіцером армії в комуністичній Східній Німеччині. Згідно з інформацією німецького журналу Spiegel, Йенс Ф. був офіцером танкової дивізії і працював в Stasi між 1984 і 1990 роками.

Коментарi (0)