п’ятниця, 09 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У МЗС Австрії прокоментували рішення МКС щодо ордера на арешт Путіна

Наталя


Політика

У МЗС Австрії прокоментували рішення МКС щодо ордера на арешт Путіна

views809

31.03.2023

Подiлитися у соц.мережах

Голова МЗС Австрії Александер Шалленберг назвав "правильним сигналом" рішення Міжнародного кримінального суду у Гаазі щодо видачі ордера на арешт російського диктатора Володимира Путіна.

Про це глава австрійського зовнішньополітичного відомства заявив під час виступу у Національній раді Австрії, передає Укрінформ.

"Минулого року я вже публічно заявляв, що виходжу з того або не виключаю, що справа може дійти до видачі ордера на арешт президента російської федерації. Зараз це вже сталося. Як на мене, то це – чіткий сигнал, що ніхто не стоїть над законом", - прокоментував Шалленберг видачу МКС ордеру на арешт путіна.

Він нагадав, що раніше Міжнародний кримінальний суд чітко визначив, що навіть глави держав не мають імунітету і не стоять над законом.

"І привід також особливо шокуючий, а саме – викрадення дітей. Понад 15-16 тис. дітей було викрадено з України до росії. І тому я думаю, що привід є належним, і я вважаю, що це – правильний сигнал", - заявив австрійський міністр.

Він додав, що Австрія виступає за притягнення до відповідальності усіх винних у злочинах, скоєних під час російської агресії проти України. З огляду на це Відень підтримує створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії, а також роботу МКС. Зокрема, Австрія надала 300 тис. євро на підтримку діяльності Міжнародного кримінального суду, а також відправила на допомогу прокурору суду свого експерта.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі