четвер, 16 вересня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У МОН серед стратегічних цілей назвали реформу шкільного харчування та розвиток інклюзивної освіти

Мартирос Григорян


Суспільство , Освіта

У МОН серед стратегічних цілей назвали реформу шкільного харчування та розвиток інклюзивної освіти

views152

02.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

Реформа шкільного харчування та розвиток інклюзивної освіти є одними зі стратегічних цілей МОН. Про це заявила заступниця міністра освіти і науки Віра Рогова під час другого дня Всеукраїнського форуму «Україна 30. Освіта і наука», що відбувся 1 червня 2021 року.

Інформація про це оприлюднена на офіційному вебсайті МОН, повідомляє «Патріот Донбасу». 

«Роками питанням харчування у школах не займались. Але сьогодні реформа шкільного харчування — одна зі стратегічних цілей. Це питання є пріоритетним для держави, МОН, для кожної школи, учнів і батьків. Перебування дитини у комфортному та безпечному середовищі є не меншою цінністю Нової української школи, ніж формування інших компетентностей», — зазначила Віра Рогова у своєму виступі. 

За словами чиновниці, ще одним пріоритетом для Міністерства є безбар’єрність в освіті та створення інклюзивного середовища.

«Обов’язок держави — створити умови для якісної та доступної освіти для кожної дитини. Тому інклюзивне освітнє середовище також є стратегічною ціллю Міністерства освіти і науки», – повідомила заступниця міністра.

Зокрема, для цього МОН розроблено документи, які буде скоро ухвалено. 

Нагадаємо, 1 червня міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет відкрив другий день Всеукраїнського форуму «Україна 30. Освіта і наука». 

Коментарi (0)